Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Key Account Manager

Pracodawca: FCC Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 133536 Data publikacji: 17 maja 2023 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie i pozyskiwanie do współpracy klientów zgodnie ze strategią handlową grupy FCC
  • ocena potencjału klienta i jego wypłacalności, dobre zrozumienie potrzeb klienta
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • ciągłą dbałość o utrzymanie rentowności kontraktów
  • wsparcie w prowadzeniu akcji promocyjnych i działań marketingowych

Wymagania

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z gospodarowaniem odpadami
  • znajomość branży gospodarki odpadami przemysłowymi lub komunalnymi
  • wiedza z zakresu przepisów związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami
  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi zespołami
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu wraz z gotowościądo odbywania podróży służbowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w otwartym zespole współpracowników
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • darmowe lekcje języków obcych
  • prywatną opiekę medyczną
  • silne i dynamiczne wsparcie międzynarodowej firmy
  • niezbędne narzędzia pracy

FCC Polska Sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.
Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację.