Więcej  ›
25.06.2024 25 czerwca 2024

Specjalista ds. ewidencji

Pracodawca: FCC Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 205948 Data publikacji: 13 maja 2024 Lokalizacja: Zabrze - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie rozliczeń obsługiwanych przetargów
  • rozliczanie usług komercyjnych
  • opracowywanie dokumentacji niezbędnej do rozliczeń poszczególnych kontraktów
  • rozliczanie kosztów usług firm zewnętrznych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
  • zamawianie, przyjęcie, kontrola stanu oraz rozliczenie dostarczonego paliwa na wewnętrzną stację paliw jak również pełne rozliczenie paliwa wydanego na pojazdy
  • prowadzenie ewidencji zużycia worków oraz pojemników na odpady
  • wprowadzanie danych do systemów operacyjno-księgowych
  • wykonywanie różnych prac administracyjnych np. rejestracja faktur, wniosków pracowniczych, zamawianie materiałów biurowych, prowadzenie raportu nieobecności
  • zamawianie, wydawanie oraz pisemne rozliczanie środków ochrony osobistej i środków czystości

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe – preferowane transport, logistyka
  • systematyczność, skrupulatność i umiejętność pracy z danymi
  • dobra obsługa komputera i znajomość programu Excel
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy z innymi
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • pracę w otwartym zespole współpracowników
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia z funduszu socjalnego
  • możliwość nauki języków obcych
  • niezbędne narzędzia pracy

FCC Polska Sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.
Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację.