Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

starszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: FIMAT Dorota Cybura Numer referencyjny: 06/12/23 Data publikacji: 07 grudnia 2023 Lokalizacja: Gniew - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieokreślony) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres podstawowych zadań wykonywanych na stanowisku:
- nadzór i współtworzenie kart informacyjnych przedsięwzięcia i raportów o ocenach oddziaływania na środowisko
- sporządzanie wniosków w zakresie gospodarowania odpadami
- nadzór i sporządzanie raportów do KOBIZE, sprawozdań w BDO, BDS
- nadzór i naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska
- nadzór nad BDO Klienta
- bieżący nadzór nad spełnianiem obowiązków środowiskowych przez Klienta
- reprezentowanie Klienta podczas kontroli

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w firmie zajmującej się doradztwem środowiskowym lub jako specjalista ds. ochrony środowiska w firmie produkcyjnej lub w administracji publicznej
- wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska lub pokrewnym
- praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska
- znajomość procedur związanych z uzyskiwaniem decyzji administracyjnych w zakresie ochrony środowiska
- komunikatywność
- umiejętność zarządzania czasem
- umiejętność zarządzania niewielkim zespołem

Oferujemy

- szkolenia, kursy
- praca hybrydowa
- elastyczne godziny pracy

FIMAT Dorota Cybura

Doradztwo w zakresie ochrony środowiska