Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. EHS - środowiska i bezpieczeństwa pracy

Pracodawca: Flowcrete Polska Numer referencyjny: Specjalista ds. EHS - środowiska i bezpieczeństwa pracy Data publikacji: 16 stycznia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Ryzyko: Zagrożenia technologiczne, awarie przemysłowe

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za całość działań i polityki Spółki związanej z ochroną środowiska, bieżącym dostosowywaniem procesów produkcyjnych zachodzących w Spółce do obowiązujących wymogów prawa. Osoba na tym stanowisku będzie również współpracowała z Centralą Spółki w zakresie wdrażania  standardów Grupy.

Główne zadania osoby zatrudnionej to:
  • kontakt z zewnętrznymi jednostkami kontrolnymi w zakresie działalności firmy dot. bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska oraz ochrony ppoż. (raportowanie w zakresie kontroli emisji, gospodarki odpadami etc.)
  • tworzenie, monitorowanie i aktualizowanie procedur oraz dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony środowiska w zakresie działalności firmy (tworzenie i aktualizowanie kart charakterystyki produktów, kart zagrożeń MSDS, analizy zagrożeń procesów PHA etc)
  • wdrażanie i realizacja procedur wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze BHP, ochrony środowiska oraz ppoż,
  • współpraca z działem BHP
  • udział w kontrolach i audytach zewnętrznych i wewnętrznych firmy,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy w zakresie tworzenia procedur, kontroli oraz cyklicznych szkoleń w obszarze bezpieczeństwa, ochrony środowiska i bezpieczeństwa ppoż.

Wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego (konieczny ze względu na częste kontakty z innymi oddziałami firmy oraz konieczność uczestniczenia w szkoleniach)
  • kilkuletnie doświadczenie - preferowane w branży chemicznej
  • doświadczenie we współpracy z jednostkami kontrolnymi administracji państwowej (PIP, Straż, Sanepid etc)
  • zaangażowanie
  • komunikatywność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych działań
  • umiejętność efektywnego zorganizowania dnia pracy
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • samodzielność w działaniu
  • umowa o pracę
  • miejsce zatrudnienia Warszawa, ul. Marywilska 34
  • pakiet medyczny i karta multisport po okresie próbnym

Inne informacje

Nasz zespół to grupa zgranych, lubiących swoją pracę ludzi, którzy wspólnie pracują na sukces firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy do aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Flowcrete Polska sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilska 34  moich danych osobowych zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm. oraz RODO).
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Flowcrete Polska sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Marywilska 34 jest administratorem moich danych osobowych oraz że dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi oraz że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Flowcrete Polska sp. z o.o z umów (lub podmiotom zaangażowanym w proces rekrutacji).
Ponadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Flowcrete Polska

Flowcrete Polska jest producentem i dystrybutorem posadzek z żywic epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych.
Oferujemy posadzki żywiczne o różnych zastosowaniach, w tym posadzki przemysłowe, dekoracyjne, antybakteryjne i parkingowe, samopoziomujące masy cementowe, zabezpieczenia antykorozyjne i farby epoksydowe.

Nasze specjalistyczne posadzki przemysłowe sprawdzają się w ciężkich warunkach użytkowania, przy rozmaitych obciążeniach termicznych, mechanicznych i chemicznych. Do każdego projektu indywidualnie dobieramy rozwiązanie posadzkowe spełniające wyznaczone wymogi wytrzymałościowe, estetyczne i higieniczne.

Posadzki żywiczne Flowcrete są gwarancją najwyższej jakości. Firma działa na polskim rynku od 1994 roku. Nasze posadzki żywiczne od lat sprawdzają się w wielu obiektach. Działamy na terenie całego kraju współpracując z profesjonalnymi firmami wykonawczymi, które posiadają certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy posadzek żywicznych Flowcrete.