Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Instalator fotowoltaiki (Ekipy Monterskie)

Pracodawca: Foton Technik Numer referencyjny: 0901 Data publikacji: 10 lutego 2020 Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1.    Montaż urządzeń i wykonywanie instalacji wg projektu, uruchomianie urządzeń
2.    Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
3.    Szkolenie klientów z obsługi urządzeń systemów PV
4.    Współpraca ze wszystkimi współpracownikami firmy oraz naszymi klientami
5.    Udział w szkoleniach rozwojowych, dzielenie się wiedzą

Wymagania

1.    Doświadczenie w pracy elektryka lub dekarza
2.    Mile widziane doświadczenie z pracą związaną z instalacjami PV
3.    Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi
4.    Samodzielność w wykonywanych pracach
5.    Uprawnienia SEP
6.    Uprawnienia OZE – mile widziane
7.    Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

1.    Zdobycie nowego zawodu w branży rozwijającej się najszybciej
2.    Rozwój – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE oraz umiejętności menadżerskich, skutecznej komunikacji, negocjacji – umiejętności, które potrzebne są w każdej sytuacji życiowej i zawodowej
3.    Stałe wynagrodzenie i premie finansowe, a dla najlepszych pracowników możliwość realizacji własnych pomysłów na koszt firmy
4.    Prace w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole z pionierami branży
5.    Stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę
6.    Pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi

Inne informacje

Zapraszamy do przesłania CV :)

Foton Technik

Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmujących się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej z wykorzystaniem OZE.Jesteśmy częścią innogy, jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Jesteśmy ekspertem w zakresie realizacji elektrowni słonecznych w zakresie realizacji elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego. Naszą misją jest podnoszenie świadomości dotyczącej wykorzystania energii słonecznej.