Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Ekspert przyrodnik – botanik / dendrolog

Pracodawca: FPP Enviro Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 22 maja 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Głowne zadania:
  • prace terenowe w zakresie inwentaryzacji drzew i krzewów
  • udział przy sporządzaniu dokumentacji w zakresie uzyskanych wyników

Wymagania

  • umiejętności rozpoznawania drzew i krzewów
  • prawa jazdy
  • doświadczenie w pracach terenowych będzie dodatkowym atutem
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności

Oferujemy

  • Praca w terenie
  • Elastyczny system pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy;
  • Wstępne szkolenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

FPP Enviro

Firma FPP Enviro jest częścią europejskiej grupy AMPHI zajmującej się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Na polskim rynku działamy od 1998 roku, specjalizując się w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami wodnymi. Przygotowujemy analizy i oceny oddziaływania inwestycji infrastrukturalnych, plany zrównoważonego rozwoju dla miast i gmin, a także projekty optymalizacji zużycia energii. Troszczymy się o miejską zieleń oraz zabezpieczenie obszarów mieszkalnych przed powodzią i innymi zjawiskami pogodowymi. Realizujemy duże projekty z funduszy europejskich. Sami również przygotowujemy wnioski i pozyskujemy dofinansowania dla inwestycji mających na celu ochronę środowiska.

Możemy pochwalić się jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Pracują z nami osoby z wieloletnim doświadczeniem w ochronie środowiska, o różnych specjalizacjach (od przyrodników po inżynierów). Na bieżąco współpracujemy również z wieloma uczelniami w Polsce i Europie oraz z ekspertami niezależnymi, wdrażając najnowsze osiągnięcia nauki w praktyce.