Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Projektant ds. małej retencji leśnej

Pracodawca: FPP Enviro Numer referencyjny: Projektant ds. małej retencji leśnej Data publikacji: 10 stycznia 2018 Lokalizacja: Warszawa (zdalnie) - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Melioracje i urządzenia wodne

Opis stanowiska

Firma FPP Enviro podejmie współpracę z projektantami przy realizacji projektów z zakresu małej retencji nizinnej oraz górskiej w lasach.

Wymagania

Osoby mające doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowych oraz posiadające co najmniej od 5 lat następujące uprawnienia budowlane:
  • do projektowania bez ograniczeń/w ograniczonym zakresie w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej (lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa)

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesyłanie CV na adres e-mail: iwona.wagner@fppenviro.pl

FPP Enviro

Firma FPP Enviro (dawne FPP Consulting) rozpoczęła działalność w 1998 r. Nasz zespół tworzy wielodyscyplinarna grupa ekspertów, których doświadczenie, pasja i determinacja gwarantują fachowe i rzetelne wykonanie powierzonych nam usług.

Wymieniamy doświadczenia i współpracujemy z ekspertami z Danii, Estonii, Niemiec, Litwy, Ukrainy i Wielkiej Brytanii, gdzie również realizujemy projekty z zakresu ochrony środowiska i ochrony przyrody.