Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych

Pracodawca: FPP Enviro Sp. z o.o. Numer referencyjny: 02-2020-Asystent nadzorów przyrodniczych Data publikacji: 07 lutego 2020 Lokalizacja: Nisko - Podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Pomiary, badania, monitoring, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • prace terenowe w zakresie czynnej ochrony przyrody (np. odłów gatunków chronionych, głównie płazów, monitoring stanu środowiska przyrodniczego,);
  • prace kameralne (analizy przyrodnicze, waloryzacja środowiska, sprawozdania z prac,  raporty)

Wymagania

  • Elastycznego systemu pracy i gotowości do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywności i kultury osobistej
  • Podstawowej znajomość gatunków płazów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, biologia, leśnictwo

Oferujemy

  • Praca w niepełnym wymiarze godzin
  • Szkolenie wprowadzające w zakres prowadzenia prac terenowych;
  • Szkolenie z zakresu rozpoznawania płazów;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: fpp@fppenviro.pl z dopiskiem:
„Asystent nadzorów przyrodniczych”

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 604 933 319 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00).

FPP Enviro Sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi)