Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych

Pracodawca: FPP Enviro Sp. z o.o. Numer referencyjny: Asystent nadzorów przyr. Data publikacji: 04 marca 2021 Lokalizacja: Białystok, Łapy, Czyżew - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • Prace terenowe w zakresie czynnej ochrony przyrody (np. odłów gatunków chronionych, głównie płazów, monitoring stanu środowiska przyrodniczego,);
  • Prace kameralne (sprawozdania z prac, analizy przyrodnicze)

Wymagania

  • Elastycznego systemu pracy i gotowości do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywności i kultury osobistej
  • Podstawowej znajomość gatunków płazów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, biologia, leśnictwo

Oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin;
  • Szkolenie wprowadzające w zakres prowadzenia prac terenowych;
  • Szkolenie z zakresu rozpoznawania płazów;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: fpp(at)fppenviro.pl w tytule maila prosimy wpisać Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 784 626 333 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

FPP Enviro Sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi).