Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Koordynator projektów środowiskowych/przyrodniczych

Pracodawca: FPP Enviro Sp. z o.o. Numer referencyjny: Koordynator 07.20 Data publikacji: 14 lipca 2020 Lokalizacja: Warszawa, Białystok - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i opracowywanie merytoryczne opracowań z zakresu ochrony przyrody i środowiska;
  • Organizację wszystkich działań zgodnie z założeniami projektów;
  • Koordynowanie prac z partnerami/ podwykonawcami projektu;
  • Koordynowanie prac specjalistów zaangażowanych w projekt;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji projektów;
  • Tworzenie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem wszelkich raportów merytorycznych, analiz, ekspertyz, opracowań i sprawozdań z  zakresu oceny oddziaływania na środowisko.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne;
  • Znajomość prawa ochrony środowiska i ochrony przyrody;
  • Doświadczenie (minimum 3 lata) w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska i/lub ochrony przyrody;
  • Odpowiedzialność i wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność realizowania wielu zadań równolegle oraz samodzielnośći umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowego pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:
- Doświadczenie w koordynacji i zarządzaniu projektami;
- Umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
- Znajomość AutoCad, narzędzi GIS.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Udział w ciekawych ogólnopolskich praktycznych projektach dot. ochrony przyrody, gospodarki wodnej;
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów.

Inne informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: fpp@fppenviro.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia, wyrażonego kwotą netto.
Dziękujemy wszystkim kandydatkom i kandydatom, jednocześnie  informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

FPP Enviro Sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi)