Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Koordynator projektów w dziele OOŚ

Pracodawca: FPP Enviro sp. z o.o. Numer referencyjny: Koordynator proj. OOŚ Data publikacji: 13 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe zarządzanie i realizowanie projektów środowiskowych (w tym z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych, planów adaptacji do zmian klimatu):
    • wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem specjalistycznych analiz, ekspertyz, opracowań z zakresu ochrony środowiska
    • nadzór i koordynacja  pracy zespołu wykonującego analizy środowiskowe wymagane w projekcie
    • współpraca i reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy (głównie sprawy środowiskowe)
    • prowadzenie pełnej dokumentacji projektów
    • dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów
    • wdrażanie narzędzi i usprawnianie procesów realizacji projektów
  • Pozyskiwanie nowych projektów zgodnych ze strategią firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
• co najmniej 5-letnie doświadczenie w zakresie koordynacji i realizacji projektów środowiskowych
• doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska
• znajomość prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego, KPA, Prawo wodne
• umiejętności interpretacji aktów prawnych
• umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
• terminowość i skrupulatność
• wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach
• znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• mile widziana znajomość AutoCad, narzędzi GIS

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów.

Inne informacje

W tytulw przesyłanych dokumentów proszę podać: "kordynatoś proj. OOŚ" z dopiskiem miejscowość:  Warszawa lub Białystok.

Wymagane dokumenty:
  • CV i list motywacyjny;
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

FPP Enviro sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi)