Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: FPP Enviro sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista OOŚ-10/2019 Data publikacji: 22 października 2019 Lokalizacja: WARSZAWA - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Koordynacja projektów środowiskowych (w tym z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych, planów adaptacji do zmian klimatu),
  • Wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem specjalistycznych analiz, ekspertyz, opracowań z zakresu ochrony środowiska,
  • Koordynacja  pracy zespołu współpraca i reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy,
  • Prowadzenie dokumentacji projektów,
  • Dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie realizacji ocen oddziaływania na środowisko lub analiz przyrodniczych
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji liniowych projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska/ochrony przyrody
  • Umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość narzędzi GIS, Operat FB.

Wymagane dokumenty:
  • CV i list motywacyjny,
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia,
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów.

FPP Enviro sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (oceny oddziaływania na środowisko, inwentaryzacje przyrodnicze, monitoringi, analizy środowiskowe, plany adaptacji do zmian klimatu)