Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Specjalista ds. Ochrony środowiska

Pracodawca: FPP Enviro Sp. z o.o. Numer referencyjny: 3/2023 Data publikacji: 28 listopada 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (rok) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Administracja
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

·         Udział w opracowywaniu samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem poszczególnych rozdziałów raportów OOŚ, inwentaryzacji przyrodniczych, ekspertyz, opracowań z zakresu oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji mających charakter liniowy, tj. dróg, linii kolejowych, sieci elektroenergetycznych

·         nadzór i koordynacja pracy zespołu ekspertów przyrodników prowadzących badania terenowe oraz innych ekspertów

·         współpraca z innymi zespołami i działami firmy

·         reprezentowanie firmy w ramach prowadzonego projektu w tym m.in. udział w spotkaniach, prowadzenie korespondencji z Klientem, kontakty z instytucjami

·         prowadzenie dokumentacji projektów

·         dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów

Wymagania

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne

·         doświadczenie w zakresie opracowywaniu raportów oceny oddziaływania na środowisko lub inwentaryzacji przyrodniczych

·         znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska, ochrony przyrody i ocen oddziaływania na środowisko

·         umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,

·         terminowość i skrupulatność

·         wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·         mile widziana znajomość narzędzi GIS

Oferujemy

Oferujemy:

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;

·         Premie i dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

·         Praca w biurze w Warszawie (ul. Grójecka)

Inne informacje

Wymagane dokumenty:

·         CV

·         oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

FPP Enviro Sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi)