Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. projektów środowiskowych

Pracodawca: FPP Enviro Sp. z o.o. Numer referencyjny: Spec. ooś 05.21 Data publikacji: 25 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Zales obowiązków:
  • Koordynacja projektów środowiskowych (w tym z zakresu inwentaryzacji przyrodniczych, ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych)
  • Wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem specjalistycznych opracowań
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy
  • Prowadzenie dokumentacji projektów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów środowiskowych
  • mile widziane doświadczenie przy realizacji liniowych projektów inwestycyjnych, w tym z zakresu ochrony środowiska/ochrony przyrody
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość narzędzi GIS

Wymagane dokumenty:
  • CV i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
  • Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów;

Inne informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: fpp@fppenviro.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

FPP Enviro Sp. z o.o.

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi)