Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. projektów środowiskowych

Pracodawca: FPP Enviro Numer referencyjny: 09/2021 Data publikacji: 13 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
· Koordynacja projektów środowiskowych (w tym z zakresu inwentaryzacji przyrodniczych, ocen oddziaływania na środowisko, monitoringów środowiskowych)
· Wykonywanie samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem Raportów ocen oddziaływania na środowisko
· Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy
· Prowadzenie dokumentacji projektów

Wymagania

Wymagania:
· wykształcenie wyższe kierunkowe II stopnia/magisterskie jednolite z zakresu ochrony środowiska, biologii lub nauk pokrewnych związanych z ochroną przyrody
· co najmniej 5-letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów środowiskowych
· autorstwo/ współautorstwo w opracowaniu raportów o oddziaływaniu na środowisko lub raportów ponownej oceny sporządzonych dla inwestycji liniowych, na podstawie których uzyskano decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach lub uzgodnienie warunków realizacji przedsięwzięcia
· doświadczenie w kierowaniu zespołem odpowiedzialnym za sporządzanie inwentaryzacji przyrodniczych, ekspertyz, raportów oddziaływania na środowisko lub raportów ponownej oceny
· bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
· mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
· mile widziana znajomość narzędzi GIS

Oferujemy

Oferujemy:
· Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
· Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
· Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
· Dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników i sukcesów;

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
· CV i list motywacyjny,
· oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

FPP Enviro

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi)