Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. relacji z klientem

Pracodawca: Fundacja Las Na Zawsze Numer referencyjny: 2024 Data publikacji: 23 lutego 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Na czas określony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu
Powietrze i klimat: Zmiany klimatu, adaptacja
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna

Opis stanowiska

Rekrutujemy osobę do relacji z Klientem!

Do naszej leśnej Załogi szukamy osoby, która pomoże nam rozsiewać zieloną ideę wśród Partnerów biznesowych. Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubisz kontakt z ludźmi a dodatkowo lasy zajmują ważne miejsce w Twoim sercu, to aplikuj!

Wymagania

Za co będziesz odpowiadać?

  • Pierwszy kontakt z firmami – rozmowy telefoniczne oraz mailowe. Udzielanie informacji o możliwościach współpracy, opowiadanie o działaniu Fundacji i zarażanie słuchacza leśną wiedzą. Dopasowywanie potrzeb Partnerów do naszych możliwości.
  • Organizacja spotkań i ich prowadzenie – budowanie relacji – bo relacje są dla nas bardzo ważne.
  • Odpowiedzialność za sprawne działanie modeli współpracy, dzięki którym Lasów Na Zawsze jest jeszcze więcej!
  • Współpraca z innymi działami, uczestniczenie w burzach mózgów. Nasza praca opiera się o zasadę #TeamUp.
  • Prowadzenie relacji z partnerem od pierwszej rozmowy, do eventu sadzenia i wbicia tabliczki – Tu rośnie Las Na Zawsze.
  • Częściowa organizacja sadzenia i czynny udział w eventach sadzenia i ochrony. Hura!
  • Koordynacja wolontariuszy ze strony Partnerów.
  • Organizacja webinarów, tworzenie treści edukacyjnych dla Partnerów.

Oferujemy

Co dostaniesz w zamian:

  • Luźna niezobowiązująca atmosfera.
  • Praca w nowoczesnym i inspirującym biurze.
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni w biurze w Warszawie, 2 zdalnie).
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju.
  • Otwartość zespołu na proponowane innowacje i możliwość ich wdrożenia.
  • Lasy Na Zawsze! Czyli pracę, która z każdym hektarem zmienia świat na lepsze.
  • Wynagrodzenie w przedziale 6-8.000 zł brutto, w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Inne informacje

Umiejętności i kompetencje, które pomogą w obowiązkach:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy biurowej.
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft. Kochamy lasy i lubimy Excela.
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniające się warunki. Tak jak w przyrodzie, sytuacja potrafi zmienić się błyskawicznie.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji. Ludzie są dla nas ważni.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Lekkie pióro.

Mile widziane:

  • Wiedza przyrodnicza.
  • Znajomość zagadnień z obszaru ESG.
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych.

CV wraz z klauzulą prosimy przesłać na adres praca@lasnazawsze.org.pl. Będzie nam też miło, jeśli na tym etapie napiszesz kilka słów o sobie i o tym, dlaczego chcesz pracować w LNZ.
Zgłoszenia przyjmujemy do 15.03.2024.

Fundacja Las Na Zawsze

Naszą misją jest trwałe i nieodwracalne przywrócenie równowagi biologicznej na Ziemi. Sadzimy nowe, bioróżnorodne lasy i chronimy dojrzałe ekosystemy, które mają rosnąć Na Zawsze.

Lasy są naszym naturalnym sprzymierzeńcem. Ich sadzenie jest najprostszym sposobem zapobiegania zmianom klimatycznym.
Lasy zatrzymują wodę, której mamy coraz mniej. Lasy tworzą przyjazny mikroklimat, dają nam spokój i dobrą energię.
Drzewa dają nam chłód w gorące dni.
Lasy stanowią naturalną ostoję wielu, wielu zwierząt i roślin.

Lasy po prostu są dla nas dobre.