Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Koordynator/koordynatorka projektów Fundacji

Pracodawca: Fundacja Sendzimira Numer referencyjny: FS/2018/09/13 Data publikacji: 13 września 2018 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja projektów obejmująca:
    • Organizację wszystkich działań zgodnie z umowami z instytucjami finansującymi;
    • Tworzenie wszelkich raportów i sprawozdań wymaganych przez instytucje finansujące, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi;
    • Dokumentowanie wydatków oraz wydarzeń zrealizowanych w ramach projektów;
  • Udział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie projektów Fundacji.
  • Udział w projektach koordynowanych przez innych pracowników Fundacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie (minimum 2 lata) w zarządzaniu projektami w NGO finansowanymi ze środków krajowych lub/i Funduszy UE;
  • Doświadczenie (minimum rok) w zarządzaniu projektami finansowanymi ze środków publicznych o budżecie nie mniejszym niż 200 tys. PLN rocznie;
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Odpowiedzialność i bardzo wysokie zdolności organizacyjne;
  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju miast i ochrony przyrody;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowego pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:
    • Zamiar rozwoju zawodowego w trzecim sektorze, w obszarze zainteresowania Fundacji;
    • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk przyrodniczych;
    • Doświadczenie w prowadzeniu działań partycypacyjnych, szkoleniowych i edukacyjnych;
    • Możliwość uzyskania rekomendacji od poprzednich pracodawców.

Oferujemy

  • Pracę w biurze Fundacji w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość rozwijania i realizacji własnych pomysłów na działania z zakresu zrównoważonego rozwoju;
  • Udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach;
  • Udział w ciekawych, ogólnopolskich praktycznych projektach edukacyjnych dot. ochrony przyrody, zrównoważonej gospodarki wodnej, adaptacji do zmian klimatu i usług ekosystemów;
  • Umowę o pracę.

Inne informacje

Prosimy o przeslanie CV i jednostronicowego listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@sendzimir.org.pl do dnia 20 września 2018 r.

W liście motywacyjnym prosimy odpowiedzieć na następujące pytania/zagadnienia:
    • Jakie obszary działania Fundacji są dla Pana/Pani szczególnie interesujące?
    • Jaka jest wizja Pana/Pani rozwoju zawodowego w okresie najbliższych pięciu lat?

W zgłoszeniu prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia, wyrażonego kwotą netto. Dziękujemy wszystkim kandydatom i kandydatkom, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Fundacja Sendzimira

Misją Fundacji Sendzimira jest promocja zrównoważonego rozwoju poprzez upowszechnianie i praktyczne wdrażanie jego założeń, zasad, wartości i narzędzi z nim związanych oraz zwiększanie świadomości społecznej w tym zakresie.

W szczególności cele Fundacji to:

  1. Inicjowanie i budowanie trwałego partnerstwa Fundacji, wyższych uczelni, organów administracji państwowej i samorządowej, organizacji pozarządowych, jak również przedstawicieli biznesu i przemysłu;
  2. Promowanie partycypacji społecznej i demokracji oraz aktywizowanie wszystkich grup społecznych, szczególnie tych zagrożonych pozostawaniem na marginesie życia społecznego;
  3. Działalność edukacyjno-naukowa prowadząca do budowania świadomego ekologicznie społeczeństwa obywatelskiego;
  4. Ochrona i poprawa stanu środowiska naturalnego;
  5. Promowanie gospodarki przyjaznej dla środowiska i społecznie odpowiedzialnej.

Prowadzone działania to działania edukacyjne oraz projekty praktyczne z zakresu zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska, społecznej odpowiedzialności biznesu, rozwoju społeczności lokalnych itp.

The Foundation was created to help Polish society in finding solutions to complex environmental, economic and social problems.

The mission of the Sendzimir Foundation is to initiate and support educational, research and practical activities aiming at development of ecologically conscious civil society, and to the improvement of environmental quality.

The Foundation promotes local, national and international initiatives that enhance the quality of life with respect to natural balance and rational use of natural resources.

The Foundation attaches particular importance to building sustainable relationships with public institutions, societies, business and other projects' participants, that are based on profound partnership in project implementation.

Sendzimir Foundation's mission is to promote sustainable development through the promotion and practical implementation of the objectives, principles, values and tools related to it, and increasing public awareness in this regard.

In particular, the Foundation aims are:

  1. Initiation and development of sustainable partnerships Foundation, universities, government and local government, NGOs, as well as representatives of business and industry;
  2. Promoting social inclusion and participatory democracy, and activating all social groups, particularly those at risk to remain on the margins of society;
  3. Active in education and research leading to the establishment of eco-conscious society;
  4. Protecting and improving the environment;
  5. Promoting environmentally-friendly economy and socially responsible.