Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Adwokat/ka / Radca Prawny / Radczyni Prawna

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 131788 Data publikacji: 09 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Przygotowanie i opiniowanie umów
  • Doradztwo prawne w zakresie bieżącej działalności Fundacji, w szczególności udzielanie porad w sprawach cywilnych, prawa pracy i związanych z przetwarzaniem danych osobowych
  • Obsługa korporacyjna Fundacji, w tym składanie wniosków do KRS
  • Reprezentowanie Fundacji w sporach sądowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Identyfikacji z misją i wartościami Fundacji
  • Tytułu Radcy Prawnego/Adwokata
  • Minimum 3-letnie doświadczenia w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu: prawa pracy, ochrony danych osobowych, sporządzaniu i negocjowaniu umów, postępowaniach przed sądami
  • Zainteresowania tematyką compliance
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i szybkiego reagowania na pojawiające się zagadnienia do rozwiązania
  • Rzetelności oraz terminowości
  • Dobrego nastawienia do pracy w różnorodnym zespole
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (wymagana znajomość terminologii prawniczej)

Mile widziane:

  • Znajomość tematyki ekologicznej lub gotowości uzyskania wiedzy w tym obszarze
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.