Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Fundraiser/ka ds. Major Donors

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 128888 Data publikacji: 14 października 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna, Zrównoważony handel, odpowiedzialny biznes
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Planowanie, rozwijanie i wdrażanie strategii, procesów i narzędzi dot. pozyskiwania wsparcia finansowego od Głównych Darczyńców (Major Donors)
  • Zbudowanie bazy danych potencjalnych Major Donors, nawiązanie relacji i współpracy z Major Donors, czyli osobami fizycznymi, które wspierałyby finansowo realizację projektów przyrodniczych Fundacji WWF Polska, mających na celu ochronę przyrody oraz powstrzymanie zmiany klimatu
  • Uzgadnianie, formalizowanie warunków i monitorowanie współpracy na linii Major Donors – WWF Polska
  • Utrzymywanie relacji z potencjalnymi i budowanie wieloletniego zaangażowania z aktualnymi Major Donors

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (zarządzanie, ekonomia i podobne)
  • Wieloletniego eksperckiego doświadczenia w obszarze fundraisingu w NGO lub w zarządzaniu złożonymi programami CSR, programami lojalnościowymi, w pozyskiwaniu i obsłudze klientów kluczowych (VIP), w zarządzaniu marką, w sprzedaży usług premium
  • Udokumentowanych osiągnieć w pozyskiwaniu środków finansowych
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, w tym projektowania i prowadzenia dialogu poprzez różne kanały komunikacji
  • Doskonałych umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji oraz storytellingu
  • Odwagi, determinacji i orientacji na wynik
  • Umiejętności prowadzenia dialogu ze zróżnicowanymi i wymagającymi interesariuszami
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Mile widziane:

  • Znajomość tematyki ekologicznej lub gotowości uzyskania wiedzy w tym obszarze

Wraz z CV obowiązkowo prosimy przesłać:

  • Informacje o co najmniej 3 projektach z najwyższymi pozyskanymi kwotami od major donors lub partnerów biznesowych oraz celach na jakie zostały one pozyskane.
  • Jednostronicowy dokument w dowolnej formie z określoną wizją stanowiska, zawierający koncepcję/strategię pozyskiwania major donors dla Fundacji
  • Propozycję celu przychodowego jaki byłby do zrealizowania w krótkiej (1 - rocznej) i dłuższej (5 – letniej) perspektywie na tym stanowisku

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.