Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Fundraiser/ka Fundacji WWF Polska

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 126754 Data publikacji: 28 września 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Pozytywnej energii, pasji i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Otwartości i chęci rozmowy z ludźmi tak aby Cię słuchali
  • Chęci rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Dyspozycyjności min 12 godzin w dniach od poniedziałku do piątku

Wymagania

Pracując z nami otrzymasz:

  • Wynagrodzenie, atrakcyjne wynagrodzenie, które wypłacamy 2 razy w miesiącu
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Ciebie, grafik ustalamy na podstawie Twojej dyspozycyjności zgłaszanej na tydzień do przodu
  • Profesjonalne szkolenia, szkolenie wstępne oraz szkolenia w trakcie pracy, coaching z wykwalifikowanym trenerem oraz opiekę team leadera
  • Świetną atmosferę w przyjaznym i wspierającym się zespole
  • Premię za polecenie osoby do pracy, którą zrekrutujemy i zatrudnimy w naszym zespole
  • Udział w tworzeniu i realny wpływ na projekt o ogólnopolskim zasięgu

Oferujemy

Co będziesz robić?

  • Rozmawiać z ludźmi w miejscach o dużym natężeniu ruchu (na ulicach Twojego miasta, w centrach handlowych)
  • Informować o stanie przyrody oraz projektach Fundacji WWF Polska
  • Pozyskiwać nowych Darczyńców chcących razem z nami chronić przyrodę w Polsce i na świecie

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.