Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik/czka biura

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 173369 Data publikacji: 27 września 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie biura w duchu Green Office, oraz o jego wizerunek,
  • Koordynowanie prawidłowej i efektywnej pracy zespołu administracyjno-recepcyjnego (w tym przejmowanie zadań recepcyjnych w ramach zastępstwa),
  • Dbałość o kompletne wyposażenie biura zgodne z zasadami ergonomii pracy,
  • Nadzór nad techniczną sprawnością budynku oraz sprzętu Fundacji,
  • Mapowanie, tworzenie i wdrażania procedur z zakresu funkcjonowania biura,
  • Współpraca z dostawcami i kontrahentami oraz negocjowanie warunków umów,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji pomiędzy pracownikami,
  • Zarządzanie powierzonym budżetem i optymalizowanie kosztów związanych z funkcjonowaniem biura.

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Identyfikowania się z misją i wartościami Fundacji WWF Polska,
  • Min. 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu biurem,
  • Praktycznej znajomości MS Office 365,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej komunikację,
  • Doświadczenia w prowadzeniu postępowań zakupowych i negocjacyjnych,
  • Efektywnej organizacji pracy własnej i koordynowania prac podległego zespołu,
  • Zaangażowania, odpowiedzialności oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
  • Tolerancji, otwartości i innowacyjności,
  • Pasji i energii do zmieniania świata na lepszy.

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.