Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik/czka Zespołu Ekosystemów Morskich

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 192062 Data publikacji: 01 marca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Realizowanie strategii WWF w zakresie ochrony ekosystemów morskich
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Wsparcie członków zespołu w efektywnym realizowaniu celów i w zarządzaniu projektami
  • Reprezentowanie Fundacji wobec interesariuszy zewnętrznych (działania rzecznicze i komunikacyjne)
  • Współtworzenie nowych rozwiązań strategicznych w oparciu o teorię zmiany społecznej
  • Koordynowanie tworzenia planu budżetowego i odpowiadanie za jego realizację

Wymagania

Oczekujemy:

  • Identyfikowania się z misją i wartościami WWF Polska
  • Wykształcenia wyższego
  • Min. 5-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze ochrony środowiska/przyrody
  • Min. 3-letniego doświadczenia w kierowaniu zespołem i zarządzaniu projektami
  • Płynnej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Orientacji na ludzi oraz rozwój, umiejętności efektywnego motywowania zespołu
  • Profesjonalizmu, zaangażowania i nastawienia na współpracę
  • Inicjatywy w działaniu, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętności dobrego planowania i organizowania pracy swojej oraz zespołu

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe (oceanografia, ochrona środowiska, geografia, biologia lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym lub doświadczenia bliskiej współpracy z sektorem

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.