Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Koordynator/ka Finansowy/a Projektów w Dziale Finansów

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 1/F&A/2020 Data publikacji: 03 czerwca 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Administracja

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • Rozliczanie i raportowanie projektów zgodnie z postanowieniami umów z darczyńcami i grantodawcami
  • Kontrolowanie kompletności i dokładności ewidencji księgowej projektów w celu zapewnienia pełnej analizy finansowej projektu
  • Współpraca z kierownikami projektów, księgowymi, grantodawcami oraz zespołami finansowo-księgowymi sub-beneficjenta dotacji
  • Wsparcie w zakresie opracowywania budżetów oraz prognoz dla projektów analizowanie, przygotowywanie informacji i danych finansowych dla kierownictwa i grantodawcy
  • Koordynowanie realizacji zewnętrznych audytów projektów
  • Wsparcie w realizacji zaleceń pokontrolnych

Wymagania

Od idealnej/go kandydatki/a oczekujemy:
• Pasja i przekonanie do misji i działań Fundacji
• Wykształcenie wyższe: księgowość, finanse, ekonomia, zarządzanie
• Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w finansach lub księgowości
• Min. 2 letnie doświadczenie w rozliczaniu projektów grantowych
• Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel)
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Inicjatywa i zaangażowanie
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
• Dobre umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielność, obowiązkowość, dokładność

Oferujemy

  • Pracę z sensem i misją w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska i zmianą klimatu na świecie
  • Możliwość rozwoju i nauki podczas pracy przy ciekawych i angażujących projektach
  • Pracę w „zielonym” biurze, komfortowe warunki
  • Otwartą, demokratyczną, miłą atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy, home office, dodatkowe dni wolne
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty FitSport

Inne informacje

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj już dziś i razem z nami zmieniaj świat na lepsze!

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.