Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

(Młodszy/a) specjalista/ka ds. administracyjno-recepcyjnych (umowa zlecenia na 3 miesiące)

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 205809 Data publikacji: 05 czerwca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Bieżąca obsługa recepcji, spotkań, przyjmowanie gości, dostawców
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie niezbędnych informacji
  • Dbanie o stan zaopatrzenia biura w niezbędne produkty spożywcze i biurowe
  • Koordynowanie obiegu dokumentów w Fundacji: wprowadzanie korespondencji, umów, faktur do systemów oraz ich wewnętrzna dystrybucja
  • Archiwizacja dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej
  • Wspieranie w optymalizacji kosztów i efektywności procesów recepcyjno-kancelaryjnych oraz stanowiskowych
  • Przygotowanie i analiza danych do raportów
  • Współpraca z zewnętrznymi kontrahentami w zakresie konserwacji  i utrzymania biura

Wymagania

Od idealnego/nej Pandy na tym stanowisku wymagamy:

  • Pasji oraz identyfikacji z misją i wartościami WWF
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielności w realizacji działań
  • Umiejętność pracy w dynamicznej atmosferze
  • Dobrej znajomość pakietu biurowego MS Office 365

Mile widziane:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie w pełnym wymiarze godzin (40h/tygodniowo) na okres 3 miesięcy
  • Pracę z sensem i misją w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska i zmianą klimatu na świecie
  • Rozwój i naukę podczas pracy przy angażujących, lokalnych i międzynarodowych projektach
  • Otwartą, demokratyczną atmosferę
  • Dodatkowe dni wolne
  • Możliwość przychodzenia do biura ze swoim czworonogiem
  • Praca w „zielonym”, komfortowym biurze na Ochocie

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.