Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista/ka ds. IT

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 185585 Data publikacji: 11 stycznia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Informatyka, systemy przesyłu danych

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Administrowanie platformą Microsoft 365 i usługami w chmurze Azure
  • Administrowanie systemami serwerowymi Microsoft
  • Obsługa serwisowa laptopów
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników dotyczących sprzętu i oprogramowania
  • Wsparcie techniczne elektronicznego systemu obiegu dokumentów i zarządzania projektami
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia IT
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji IT
  • Koordynacja i realizacja działań z zakresu cyberbezpieczeństwa

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Identyfikacji z misją i wartościami WWF Polska
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku administratora systemów IT
  • Praktycznego doświadczenia w administrowaniu Microsoft 356 oraz MS Azure
  • Doświadczenie we wdrażaniu zasad cyberbezpieczeństwa
  • Wyższego wykształcenia
  • Komunikatywności i nastawienia na współpracę
  • Umiejętności i otwartość do dzielenia się wiedzą z zakresu IT
  • Zaangażowania oraz sumienności
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.