Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. kadr i płac

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 155696 Data publikacji: 11 maja 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Współpraca z usługodawcą kadrowo-płacowym
  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Administrowanie świadczeniami pozapłacowymi​
  • Weryfikacja sporządzonych list płac
  • Zarządzanie PPK
  • Doradztwo i dzielenie się wiedzą z pracownikami oraz zleceniodawcami z zakresu prawa pracy
  • Tworzenie bieżących raportów, zestawień i statystyk dotyczących spraw pracowniczych

Wymagania

Od idealnej/go kandydatki/a oczekujemy:

  • Identyfikacji z misją i wartościami Fundacji WWF Polska
  • Minimum 5-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub ekonomiczne
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ustawy o PPK
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Otwartości, chęci uczenia się nowych rzeczy, orientacji na ludzi, kreatywności i usprawniania procesów

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova365

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.