Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. komunikacji

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 115337 Data publikacji: 22 czerwca 2021 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • Współtworzenie planów i realizacja kampanii komunikacyjnych WWF pod nadzorem Kierownika
  • Przygotowywanie kreatywnych projektów PRowych zgodnych z misją i celami WWF
  • Rozwój wiedzy i ekspertyzy w wybranych obszarach tematycznych działania WWF
  • Utrzymywanie doskonałych relacji z ambasadorami WWF oraz budowanie zaangażowania w kluczowych kampaniach społecznych i fundraisingowych
  • Produkcja i realizacja materiałów audiowizualnych przygotowywanych na potrzeby kampanii oraz dla bieżącej komunikacji z sympatykami i darczyńcami
  • Wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań w celu coraz większej obecności WWF w przestrzeni medialnej
  • Tworzenie angażujących materiałów (pisanie artykułów, nadzór produkcyjny nad materiałami foto/video)
  • Bieżąca analiza wyników prowadzonych przez siebie działań
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi ekspertami oraz zewnętrznymi partnerami WWF Polska
  • Nawiązywanie oraz utrzymanie doskonałych relacji z poddostawcami oraz domami mediowymi

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Identyfikacji z wartościami WWF przejawiającymi się w codziennym działaniu
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w dziedzinie dziennikarstwa, Public Relations lub marketingu
  • Doskonałej umiejętności pisania i redagowania tekstów
  • Kreatywności i samodzielności w działaniu
  • Gotowości do występowania w mediach i do wystąpień publicznych
  • Umiejętności realizowania celów poprzez pracę w zespole
  • Własnej inicjatywy oraz zaangażowania
  • Stałego dążenia do innowacji w planowanych działaniach
  • Umiejętności strategicznego myślenia
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem wynikającym ze stopnia złożoności zadań
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Sprawnego operowania narzędziami MS Office i Google

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.