Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista/ka ds. partnerstw strategicznych

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 191891 Data publikacji: 28 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Zdobywanie nowych Partnerów Strategicznych (biznesowych), w tym pozyskiwanie  funduszy na realizację celów statutowych Fundacji
  • Bieżące zarządzanie i dbanie o rozwój relacji z partnerami biznesowymi WWF
  • Analiza szans i ryzyka potencjalnej współpracy, tworzenie i prezentacja ofert współpracy B2B w oparciu o strategię Fundacji WWF Polska
  • Reprezentacja WWF na spotkaniach z firmami (średnie i duże przedsiębiorstwa) oraz  podczas kluczowych wydarzeń branżowych
  • Negocjowanie warunków współpracy i zawieranie umów z potencjalnymi Partnerami
  • Zapewnienie skutecznego monitorowania, oceny i raportowania partnerstw, oraz  przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowo-merytorycznych dla Partnerów
  • Analiza i monitorowanie sytuacji rynkowej, szczególnie w obszarze rozwoju współpracy między NGO i biznesem, współpraca z międzynarodową siecią WWF
  • Prowadzenie projektów zespołowych z przekrojowego obszaru tematycznego

Wymagania

Oczekujemy:

  • Identyfikacji z misją i wartościami Fundacji WWF Polska
  • Min. 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu relacjami z klientami w środowisku komercyjnym lub charytatywnym
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia marketingowego, w szczególności w zakresie prowadzenia kampanii sponsoringowych i marketingowych
  • Umiejętności budowania długoterminowych i dochodowych​partnerstw biznesowych
  • Wysokich umiejętności planowania i zwinnego zarządzania projektami
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Wysokiego poziomu umiejętności negocjacyjnych i dyplomatycznych
  • Proaktywnego podejścia zorientowanego na relacje i wyniki

Mile widziana:

  • Znajomość kluczowych zagadnień w zakresie ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju
  • Wykształcenie kierunkowe - marketing, dziennikarstwo, ekonomia, CSR

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.