Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. partnerstw strategicznych (New business development officer)

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 1/DOP/2021 Data publikacji: 18 stycznia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Zrównoważony handel, odpowiedzialny biznes, Działalność pozarządowa / humanitarna

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:
  • Zdobywanie nowych Partnerów Strategicznych (biznesowych), na rzecz pozyskiwania funduszy na realizację celów statutowych Fundacji oraz podejmowania współpracy komunikacyjnej
  • Reprezentacja WWF na spotkaniach z firmami (średnie i duże przedsiębiorstwa) oraz podczas kluczowych wydarzeń branżowych
  • Analiza szans i ryzyka potencjalnej współpracy, tworzenie i prezentacja ofert współpracy B2B w oparciu o strategię Fundacji WWF Polska
  • Negocjowanie warunków współpracy i zawieranie umów z potencjalnymi Partnerami
  • Utrzymywanie relacji, bieżący kontakt, przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowo-merytorycznych dla Partnerów
  • Koordynacja projektów Partnerskich
  • Analiza i monitorowanie sytuacji rynkowej, szczególnie w obszarze rozwoju współpracy między NGO i biznesem, współpraca z międzynarodową siecią WWF

Wymagania

Od idealnej/go kandydatki/a oczekujemy:
  • Pasji oraz identyfikacji z misją i wartościami WWF, gotowości zdobywania wiedzy w obszarze ochrony przyrody i klimatu
  • Wykształcenia wyższego na kierunkach ekonomicznych lub komunikacyjnych
  • Odpowiedniego doświadczenia i udokumentowanych sukcesów w zakresie samodzielnego zdobywania klientów B2B, negocjacji oraz obsługi partnerów biznesowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Proaktywności, samodzielności, ambicji i konsekwencji w działaniu
  • Dyplomacji oraz umiejętności tworzenia długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Pracę z sensem i misją w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska i zmianą klimatu na świecie
  • Możliwość rozwoju i nauki podczas pracy przy ciekawych i angażujących projektach
  • Otwartą, demokratyczną atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy, home office, dodatkowe dni wolne
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty FitSport
  • Możliwość przychodzenia do biura ze swoim czworonogiem
  • Pracę w „zielonym” biurze, komfortowe warunki

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.