Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. personalnych

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 170438 Data publikacji: 02 września 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Współpraca z usługodawcą kadrowo-płacowym
  • Zapewnienie wsparcia i stałej obsługi w całym cyklu życia HR pracowników
  • Współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych
  • Zarządzanie PPK
  • Opracowywanie i ulepszanie procedur HR
  • Dzielenie się wiedzą z pracownikami z zakresu prawa pracy
  • Analiza danych personalnych

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Identyfikacji z misją i wartościami Fundacji WWF Polska
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Praktycznej znajomości prawa pracy
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS 365
  • Dokładności i nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • Asertywności i odwagi w działaniu
  • Umiejętności aktywnego słuchania i nawiązywania relacji
  • Poczucia humoru

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Enova365
  • Doświadczenie w pracy w NGO

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.