Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. pozyskiwania grantów

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 236512 Data publikacji: 15 lutego 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Aktywne poszukiwanie źródeł i możliwości pozyskiwania grantów na realizację projektów środowiskowych
  • Prowadzenie wewnętrznego harmonogramu w zakresie wcześniej zweryfikowanych naborów, konkursów i ogłoszeń, w tym w ramach innych NGO
  • Współpraca z działem ekspertów w zakresie poszukiwania źródeł finansowania projektów
  • Koordynacja i odpowiedzialność za procesy aplikacyjne do grantodawców
  • Współtworzenie i realizacja strategii pozyskiwania grantów
  • Współpraca z ekspertami zewnętrznymi w obszarze pozyskiwania grantów

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Identyfikacja z misją i wartościami Fundacji
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pozyskiwaniu środków na realizację projektów
  • Praktyczna znajomość zasad pozyskiwania środków na realizację projektów
  • Znajomość kalendarza naborów w zakresie środków publicznych oraz możliwości innych podmiotów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność
  • Umiejętność pracy zespołowej, również w zespołach rozproszonych
  • Umiejętność planowania zadań, rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji
  • Proaktywna postawa i nastawienie na współpracę

Mile widziane:

  • Potwierdzenie efektywności w zakresie pozyskiwania środków
  • Doświadczenie w pracy w lub na rzecz organizacji pozarządowej

Oferujemy

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.