Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. social media

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 184837 Data publikacji: 07 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Współtworzenie i realizacja krótko i długofalowej strategii dla mediów społecznościowych, przede wszystkim dla kanałów: Instagram, YouTube, Tiktok.
  • Prowadzenie komunikacji w w/w kanałach – w tym współtworzenie treści, angażowanie odbiorców, optymalizacja działań.
  • Opracowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji.
  • Ścisła współpraca z działem komunikacji i działem ochrony przyrody oraz z podwykonawcami zewnętrznymi, przy tworzeniu treści.
  • Bieżąca analiza trendów występujących na platformach social media oraz umiejętność adaptacji do wprowadzanych zmian.

Wymagania

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Identyfikacji z misją i wartościami WWF Polska.
  • Doświadczenia w prowadzeniu kanałów social media przede wszystkim: Instagram, YouTube, Tiktok.
  • Doświadczenia w tworzeniu contentu filmowego.
  • Gotowości do podróży służbowych na terenie Polski jak i zagranicznych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę z sensem i misją w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska i zmianą klimatu na świecie.
  • Umowę zlecenie/B2B w wymiarze 40 godzin tygodniowo.
  • Pracę w modelu hybrydowym.
  • Rozwój i naukę podczas pracy przy angażujących, lokalnych i międzynarodowych projektach.
  • Otwartą, demokratyczną atmosferę.
  • Elastyczne godziny pracy, dodatkowe wolne dni.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty FitSport.
  • Możliwość przychodzenia do biura ze swoim czworonogiem.
  • Możliwość pracy w „zielonym” biurze na Ochocie.

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.