Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Stażysta/ka w zespole komunikacji

Pracodawca: Fundacja WWF Polska Numer referencyjny: 186648 Data publikacji: 17 stycznia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wsparcie dla zespołu komunikacji w realizacji zadań, m. in przy planowaniu i realizacji Godziny dla Ziemi WWF
  • Przygotowywanie i wysyłka pism i dokumentów
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z innymi organizacjami, w tym z urzędami i biznesem
  • Przeprowadzanie researchu i fact checkingu w wybranych tematach
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej dotyczącej prowadzonych działań

Wymagania

Oczekujemy:

  • Identyfikowania się z misją i wartościami Fundacji WWF
  • Dyspozycyjności – minimum 5 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu (pn.-pt.) przez okres 3 miesięcznego stażu
  • Świetnych umiejętności komunikacyjnych – zarówno w mowie jak i pisemnie
  • Łatwości w odnajdywaniu się w nowym, dynamicznym i różnorodnym środowisku
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów i relacji
  • Staranności, dokładności, skrupulatności
  • Zaangażowania, inicjatywy, kreatywności i podejścia „da się”
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej z komunikacją będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • 3 miesięczny, płatny staż
  • Pracę z sensem i misją w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska i zmianą klimatu na świecie
  • Rozwój i naukę podczas pracy przy angażujących, lokalnych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość przychodzenia do biura ze swoim czworonogiem
  • Możliwość pracy w „zielonym”, komfortowym biurze na Ochocie

Fundacja WWF Polska

Celem Fundacji jest działanie zmierzające do ochrony  środowiska naturalnego i procesów ekologicznych, a zwłaszcza fauny i flory, krajobrazu, wód, gleby, powietrza i innych bogactw naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania podstawowych procesów ekologicznych i systemów podtrzymywania życia oraz zachowania i zapewnienia nieprzerwanego korzystania z gatunków genetycznych i różnorodności ekosystemu. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zakresie odpowiadającym celom Fundacji.