Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Młodszy specjalista / Specjalista ds. uzgodnień technicznych

Pracodawca: Gdańskie Wody sp. z o.o. Numer referencyjny: TU-001 Data publikacji: 28 maja 2021 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Melioracje i urządzenia wodne, Zarządzanie wodą w mieście

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:
  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w oparciu o ogólne wytyczne oraz szczegółowe warunki techniczne (zakres dostosowany do wykształcenia),
  • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów,
  • Opiniowanie branżowych koncepcji,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki,
  • Praca przy użyciu narzędzi informatycznych w obszarze pracy działu (programy biurowe, środowiska CAD, związane z GIS),
  • Zapewnianie przyjaznej atmosfery pracy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego - architektura krajobrazu, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Wrażliwości na zmiany klimatu oraz adaptację i mitygację do nich,
  • Umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Chęci samokształcania się w zakresie działania Spółki,
  • Zaangażowania, rzetelności w wykonywaniu zadań,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie proponowanego stanowiska,
  • Mile widziane uprawnienia zawodowe w zakresie proponowanego środowiska.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia rozwijające,
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do nauki,
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Uczestnictwo w różnych formach aktywności i rekreacji.

Inne informacje

Prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierających klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gdańskie Wody Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Profesora Witolda Andruszkiewicza 5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zastrzegamy możliwość zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Gdańskie Wody sp. z o.o.

Gdańskie Wody sp. z o.o. to firma działająca ponad 25 lat na gdańskim rynku. Unikalny zakres działalności związany z zagospodarowaniem wód opadowych na terenie gminy miasta Gdańsk czyni ze spółki w skali kraju lidera wdrożeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi.

Spółka, jako jednostka gminy Miasta Gdańska w zakresie obowiązków posiada uzgadnianie wszystkich inwestycji budowlanych realizowanych na terenie Gdańska, opiniowanie i współtworzenie różnego typu koncepcji, strategii czy polityk miejskich. Gdańskie Wody tworzy dynamiczny, multidyscyplinarny zespół, który połączyła pasja do wody i kreowania przestrzeni. Wobec nowej polityki miasta dotyczącej zagospodarowania wód opadowych podstawowe składowe uzgodnienia związane są z wkomponowywaniem w krajobraz obiektów systemu powierzchniowej retencji miejskiej oraz wypełnieniem warunków technicznych systemów kanalizacyjnych i obiektów retencyjnych.