Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inspektor w Wydziale Technologii i Jakości Budowy Dróg

Pracodawca: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Numer referencyjny: 70252 Data publikacji: 21 października 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny
Planowanie przestrzenne: Roboty publiczne, inżynieria lądowa

Opis stanowiska

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: inspektor w Wydziale Technologii i Jakości Budowy Dróg - Laboratorium Drogowe Oddziału GDDKiA w Warszawie.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • wykonuje badania laboratoryjne gruntów i kruszyw oraz terenowych badań geotechnicznych,
  • analizuje wyniki przeprowadzanych badań laboratoryjnych wspólnie z innymi członkami Zespołu,
  • pobiera w terenie, transportuje i przygotowuje próby,
  • wykonuje badania sprawdzające dla recept na mieszanek gruntów lub kruszyw z materiałami wiążącymi hydraulicznie,
  • współpracuje z Nadzorem w zakresie realizowanych przez Oddział zadań inwestycyjnych,
  • przygotowuje dane do monitoringu jakości robót z badań przeprowadzonych na realizowanych zadaniach drogowych i mostowych,
  • uczestniczy przy wykonywaniu określonych zadań realizowanych na innych stanowiskach pracy w Zespole,
  • przyjmuje, rejestruje oraz prawidłowo przechowuje, a następnie likwiduje próby laboratoryjne.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca w terenie i w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych oraz wysiłek fizyczny,
  • obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych i prowadzenie samochodu służbowego.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • narzędzia i materiały pracy – komputer, urządzenia biurowe, a także w pomieszczeniach laboratoryjnych z wykorzystaniem specjalistycznych przyrządów kontrolnych i pomiarowych,
  • budynek laboratorium i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
  • warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac, budynek nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo,
  • praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
  • podczas pobytu w terenie i na realizowanych budowach, konieczność przebywania na wysokościach, pod ruchem i w hałasie.

ul. Środkowa 35c
05-816 Opacz Kolonia

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: średnie
  • znajomość ustawy o drogach publicznych oraz rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie
  • znajomość norm, wytycznych technicznych i metod badań w obszarze działalności zespołu
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B
  • Kompetencje: Wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, Rzetelność, Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, Współpraca, Komunikacja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dodatkowe:
  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego i specjalistycznych programów komputerowych
  • znajomość normy Zarządzanie jakością – norma PN-EN ISO/IEC 17025
  • posiadanie wiedzy z zakresu technologii robót drogowych

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat.B
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin składania dokumentów: 02.11.2020
Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Inne informacje: W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Centralnym organem administracji rządowej właściwym w sprawach dróg krajowych jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Wykonuje on zadania zarządcy dróg krajowych oraz realizuje budżet państwa w zakresie dróg krajowych.