Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inspektor ds. obsługi projektów

Pracodawca: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska Numer referencyjny: GDOŚ/DRP/47/2021 Data publikacji: 28 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować
OSOBA NA TYM STANOWISKU:
  • Bierze udział w realizacji projektu „Kontynuacja wsparcia funkcjonowania sieci organów środowiskowych i instytucji zarządzających funduszami unijnymi "Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju" w latach 2020 - 2021" oraz projektu „Wsparcie pracowników GDOŚ i RDOŚ jako instytucji zaangażowanych w realizację polityki spójności" (projektów POPT);
  • Bierze udział w organizacji warsztatów, wizyt studyjnych, posiedzeń plenarnych oraz spotkań grup roboczych funkcjonujących w ramach Sieci, w tym współpracuje z członkami grup roboczych, zewnętrznymi ekspertami zaangażowanymi w prace Sieci;
  • Wspiera zespół projektowy w przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji zadań przewidzianych w ramach projektów POPT, w tym opisów przedmiotu zamówienia, projektów umów, i innych dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury wyboru wykonawców przedsięwzięć, a następnie w nadzorowaniu realizacji umów oraz podpisaniu protokołów odbioru i rozliczenia umów
  • Wspiera zespół projektowy we współpracy z instytucjami wchodzącymi w skład Sieci, celem wypełniania obowiązków informacyjnych i sprawozdawczych w ramach projektu oraz zapewnienia przepływu informacji;
  • Bierze udział w planowaniu, organizacji i realizacji działań informacyjnych i promocyjnych projektów POPT oraz opracowaniu materiałów informacyjnych (biuletynów, newsletterów, informacji na stronę internetową projektu), jak również w przygotowaniu materiałów szkoleniowych;
  • Prowadzi inne działania administracyjne i organizacyjne wspierające zespół projektowy, w tym: przygotowuje projekty pism, stanowisk i wystąpień GDOŚ, prezentacje dotyczących działania Sieci "Partnerstwo: Środowisko dla Rozwoju".

Wymagania

POTRZEBNE CI BĘDĄ (wymagania niezbędne)
  • Wykształcenie: średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • znajomość przepisów prawa zamówień publicznych
  • umiejętność analizy i syntezy informacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, Internetu, poczty elektronicznej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (wymagania dodatkowe)
  • Wykształcenie: wyższe z zakresu nauk przyrodniczych lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami finansowanymi ze środków UE
  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w administracji publicznej lub w obszarze ochrony środowiska
  • Znajomość przepisów i wytycznych w zakresie projektów finansowanych z funduszy strukturalnych ze szczególnym uwzględnieniem Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna;
  • Wiedza w zakresie organizacji spotkań, szkoleń lub opracowywania publikacji lub działań informacyjnych i promocyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dodatek stażowy - od 5% do 20%
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Stołówka pracownicza
  • Dostępność

Inne informacje

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem: https://nabory.kprm.gov.pl/mazowieckie/warszawa/inspektor,84984,v7

Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na:

opracowywaniu dokumentów
obsłudze urządzeń biurowych
czynnościach koncepcyjnych
Realizacja zadań związana z:

krajowymi lub zagranicznymi wyjazdami służbowymi.
Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych, drzwi wewnętrzne odpowiedniej szerokości oraz windy i łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

W budynku nie występują szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy.

UMOWA NA CZAS ZASTĘPSTWA

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne)

  • CV
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)

Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

Aplikuj do 12 października 2021

Link do aplikowania online:

Dokumenty można także dostarczyć osobiście w zamkniętej kopercie lub wysłać na adres:
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
ul. Wawelska 52/54
00-922 Warszawa
z dopiskiem:
"inspektor GDOŚ/DRP/47/2021"

Oświadczenia w wersji papierowej prosimy składać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/gdos/wzory-oswiadczen

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego:22 310 67 46 lub 22 310 67 45

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) jest instytucją ekspercką, odpowiedzialną za ochronę przyrody i kontrolę procesu inwestycyjnego. GDOŚ realizuje też m.in. zadania dotyczące zapobiegania szkodom w środowisku, odpowiada za zarządzanie informacją o środowisku przyrodniczym, rejestrację organizacji w systemie ekozarządzania i audytu (EMAS) oraz koordynuje prace sieci „Partnerstwo: Środowisko dla rozwoju w Polsce”.

Ponadto, GDOŚ inicjuje coroczne obchody Dnia Krajobrazu, a co dwa lata przyznaje Polską Nagrodę Krajobrazową (laureat jest polskim kandydatem do nagrody Rady Europy), realizuje też projekty, prowadzi szereg działań z zakresu edukacji i promocji odpowiedzialnych postaw względem środowiska przyrodniczego.

Pracą Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska kieruje Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska.

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska powołuje i odwołuje 16 regionalnych dyrektorów ochrony środowiska wykonujących swoje zadania na obszarach poszczególnych województw, a także pełni w stosunku do nich funkcję organu wyższego stopnia.

Urząd powstał na mocy ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.