Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Asystent do działu ESG i Taksonomii

Pracodawca: Go4Energy Sp. z o.o. Numer referencyjny: 01 Data publikacji: 16 sierpnia 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oraz gromadzenie dokumentacji projektowej
  • Opracowywanie sprawozdawczości z obszaru ESG
  • Przygotowywanie raportów zgodności z Taksonomią UE
  • Spotkania z klientami i prezentacje

Wymagania

Kogo szukamy – wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w następujących kierunkach: inżynieria środowiska, budownictwo zrównoważone, odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, ESG, CSR lub pokrewne. Możliwa współpraca ze studentami studiów magisterskich wymienionych wyżej kierunków.
  • Znajomość trendów ESG i wytycznych takich jak: GRI, CSRD, TCFD, GHG Protocol, Taksonomia będą dodatkowym atutem
  • Obsługa programów – pakiet MC Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość programów graficznych
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność, myślenie analityczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w Warszawie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z największymi firmami na rynku nieruchomości i sektora budowlanego
  • Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach na całym świecie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, owoce w biurze, udział w zyskach firmy, dzień wolny od pracy w dniu urodzin, bonus za transport do pracy środkami nieemisyjnymi)
  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy

Inne informacje

Rekrutacja:

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@g4e.pl

CV aby mogły być rozpatrywane i przechowywane przez nas powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883).”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

Go4Energy Sp. z o.o.

Go4Energy to polska firma, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie analiz energetycznych, komfortu termicznego użytkowników, oświetlenia dziennego i sztucznego, jakości środowiska i powietrza wewnętrznego. Na podstawie obliczeń, symulacji i modelowania zespół Go4Energy opracowuje wytyczne do racjonalizacji zużycia energii w budynkach projektowanych. Uzupełnienie modeli teoretycznych wynikami pomiarów stanowi zaś bazę dla analiz obiektów istniejących.

Działając w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, Go4Energy opracowuje długoterminowe projekty zarządzania energią w nieruchomościach i zapewnia doradztwo związane z optymalizacją inwestycji na etapie koncepcyjnym, projektowym i eksploatacyjnym. Firma dostarcza także usługę Project Commissioning’u, GreenFM, BMS Care, Consulting Epidemiologiczny oraz prowadzi certyfikację BREEAM, LEED, WELL i Green Building Standard. Go4Energy świadczy swoje usługi m.in. dla generalnych wykonawców inwestycji, deweloperów komercyjnych i mieszkaniowych, zarządców nieruchomości oraz przedsiębiorstw.