Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

Pracodawca: Goldsun Numer referencyjny: 1/2020 Data publikacji: 24 stycznia 2020 Lokalizacja: Rzeszów - Podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

• Realizacja planów sprzedaży
• Doradztwo w zakresie OZE
• Prezentacja oferty Goldsun klientom indywidualnym oraz MŚP
• Uczestnictwo w szkoleniach branżowych
• Raportowanie wyników do przełożonych

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• Prawo jazdy kat.B
• Dobra organizacja czasu pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Determinacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu
• Wysoka kultura osobista
• Doświadczenie w sprzedaży: energii, gazu, telefonii, ubezpieczeń, telewizji, lub produktów dla klientów premium (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

• Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju
• Możliwości rozwoju
• Szkolenia produktowe
• Wsparcie doświadczonych handlowców
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Sprzedaż przełomowego produktu zmieniającego polski rynek energetyczny
• Niezbędne narzędzia pracy
• Stabilne zatrudnienie

Inne informacje

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, mile widziany list motywacyjny).

www.goldsun.com.pl

Goldsun

Goldsun - lider branży odnawialnych źródeł energii na rynku polskim, o stabilnej pozycji na rynku oraz posiadający setki zadowolonych klientów w całym kraju oraz za granicą.