Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Asystent ds. projektów budowlanych

Pracodawca: Green Management Group Sp. z o.o. Numer referencyjny: 003 Data publikacji: 31 maja 2021 Lokalizacja: Poznań - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową, Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad realizacją kontraktów budowlanych,
- Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,
- Prowadzenie dokumentacji projektowej i tworzenie wymaganych zestawień, prezentacji, raportów itp.,
- Komunikacja i współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznym dostawcami usług/członkami zespołu, projektowego/zleceniobiorcami.

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Mile widziane doświadczenie w koordynacji prac na budowie i/lub znajomość funkcjonowania różnego rodzaju maszyn i urządzeń.

Oferujemy

- Możliwość pracy na terenie całej Polski,
- Bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy,
- Pracę w zespole specjalistycznym,
- Elastyczne godziny pracy.

Inne informacje

W związku z realizacją projektu dotyczącego technologii i organizacji drobnych prac budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. projektów budowlanych.
Planowany termin rozpoczęcia pracy to lipiec 2021 roku.
Docelowo, praca będzie wymagała przemieszczania się po terenie całej Polski. Na początku będą  to wyjazdy do jednego z miast w województwie małopolskim.

Green Management Group Sp. z o.o.

Firma GM Group to ponad 30 specjalistów zapewniających kompleksową obsługę w zakresie ochrony środowiska.