Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Praktykant/ka ds. opracowywanie danych GIS

Pracodawca: GrinIS Numer referencyjny: 11052022 Data publikacji: 11 maja 2022 Lokalizacja: Marki - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Poszukiwany/na osoba do pomocy na okres minimalnie 3-ech miesięcy do naszego kameralnego biura w Markach. Praca związana będzie głównie z przetwarzaniem danych z przeprowadzanych inwentaryzacji terenowych. W celach szkoleniowych przewidywane jest uczestnictwo w kilku wyjazdach w teren (niezbędne do pełnego zapoznania się z tematem). Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Oczekujemy:

  • że będziesz komunikatywny/a, dokładny/a i zaangażowany/a,
  • potrzebujemy Cię na pełen etat, ale jesteśmy elastyczni.

Mile widziane:

  • studiowanie na kierunku związanym z naukami przyrodniczymi,
  • znajomość programów geoinformatycznych.

Oferujemy

Płacimy: 2 500,00 zł brutto/msc

GrinIS

Firma o profilu przyrodniczo-geoinformatycznym. Zrealizowaliśmy wiele inwentaryzacji terenowych, specjalizujemy się w wizualizacjach danych przy użyciu systemów geoinformatycznych oraz opracowaniach dokumentów strategicznych dla Jednostem Samorządu Terytorialnego.