Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Płatny Staż - pracownik biurowy ds. monitoringu środowiska

Pracodawca: GrinIS Numer referencyjny: 31012023 Data publikacji: 01 lutego 2023 Lokalizacja: Marki p/Warszawą - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (minimum 3 miesiące) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring
Planowanie przestrzenne: Geografia, kartografia

Opis stanowiska

Poszukiwany/-na pracownik biurowy, na okres minimalnie 3-ech miesięcy, do naszego kameralnego biura w Markach pod Warszawą. Istnieje możliwość dostosowania dyspozycyjności do planu zajęć akademickich.

W ramach stażu:
    • Wykorzystasz wiedzę środowiskową w realnych potrzebach jednostek samorządowych,
    • Będziesz przetwarzać dane z inwentaryzacji terenowych w programie QGIS,
    • Opracujesz dokumentację środowiskową dla JST.

Po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy i pracowania zdalnie. Przewidywane są udziały w wyjazdach terenowych oraz nauka operowania bezzałogowym statkiem powietrznym (dron) wraz z uprawnieniami.

Wymagania

  • Status studenta,
  • Orientacja przestrzenna i umiejętność czytania map,
  • Oczekujemy, że będziesz komunikatywny/a, dokładny/a i zaangażowany/a,
  • Potrzebujemy Cię na pełen etat, ale jesteśmy elastyczni.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • Wykorzystanie wiedzy geoinformatycznej w praktyce,
  • Naukę pilotowania drona (wraz z uzyskaniem uprawnień),
  • Nowe i ciekawe doświadczenia,
  • Możliwość przedłużenia umowy oraz pracy zdalnej po okresie próbnym.

Inne informacje

Więcej o nas znajdziesz na www.grinis.pl

GrinIS

Firma o profilu przyrodniczo-geoinformatycznym. Zrealizowaliśmy wiele inwentaryzacji terenowych, specjalizujemy się w wizualizacjach danych przy użyciu systemów geoinformatycznych, opracowaniach dokumentów strategicznych oraz kampaniach edukacyjno-informacyjnych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego.