Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Młodszy laborant

Pracodawca: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A. Numer referencyjny: 24534 Data publikacji: 19 kwietnia 2021 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Młodszy Laborant należeć będzie:

  • Wykonywanie analiz chemicznych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i normami;
  • Kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań;
  • Kontrola wyrobu gotowego, surowców i raportowanie kontroli;
  • Pobieranie próbek do analizy, właściwe ich znakowanie i archiwizowanie;
  • Obsługa urządzeń znajdujących się w laboratorium;
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych;

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (chemia lub pokrewne);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność;
  • Zdecydowanie w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętność pracy w grupie jak i indywidualnie;
  • Komunikatywność;
  • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym – praca w ruchu ciągłym);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Opiekę medyczną w Grupie Lux-Med;
  • Kartę Benefit Multi – Sport;
  • Ubezpieczenie grupowe PZU;
  • Fundusz socjalny.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A. to jedna z najstarszych istniejących polskich fabryk chemicznych, o ponad 100-letniej historii. Jesteśmy jednym z największych dostawców azotanu potasu do trzech segmentów rynku: spożywczego, nawozowego oraz technicznego oraz producentem nawozów organicznych. Przeszło 50% naszej produkcji jest eksportowana.

Jesteśmy częścią struktur Grupy Azoty S.A. największego w Polsce i czołowego w Europie koncernu nawozowo-chemicznego.