Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierowca do Biura Rady Nadzorczej/ Wsparcie techniczne w biurze

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: Kierowca do Biura Rady Nadzorczej/ Wsparcie techniczne w biurze Data publikacji: 01 czerwca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • koordynacja i realizacja przejazdów Przewodniczącego Rady Nadzorczej zgodnie z uzgodnionym kalendarzem
  • utrzymanie floty samochodowej w należytym stanie technicznym: dbanie o czystość i stan techniczny, zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw
  • bieżące wsparcie logistyczne Rady Nadzorczej m.in.: odbiór dzieł sztuki z galerii warszawskich oraz zamówionych materiałów
  • realizacja drobnych prac technicznych na terenie biura m.in.: przywieszanie obrazów, drobne prace konserwatorskie, pomoc w zakupach technicznych

Wymagania

Nasze wymagania

  • perfekcyjna umiejętność kierowania pojazdami osobowymi klasy PREMIUM - doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy Zarządu będzie dodatkowym atutem
  • pełna dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w nienormowanym czasie pracy
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja
  • punktualność, uczciwość, odpowiedzialność
  • znajomość topografii i czytania map, w szczególności Warszawy
  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi potrzebnymi do prac biurowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

To oferujemy

  • pracę na umowę zlecenie - min. 80 h miesięcznie, głównie popołudniami i w weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dogodnej lokalizacji - przy Hali Koszyki
  • narzędzia pracy: samochód klasy PREMIUM, telefon
  • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.