Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Manager ds. Kluczowych Klientów

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: 07062023 Data publikacji: 07 czerwca 2023 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja, Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,  doradztwo w zakresie utylizacji odpadów i dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań Klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i dbanie o ich potrzeby
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków umów i finalizowanie transakcji
  • Monitorowanie rynku, identyfikacja nowych trendów i możliwości biznesowych
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat przepisów i norm dotyczących utylizacji odpadów
  • Raportowanie wyników sprzedaży do Zarządu spółki

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie B2B
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu strumieni odpadów do utylizacji - będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Silne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do podejmowania decyzji
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość lokalnego rynku i branży odpadów będzie mile widziana
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej Spółce działającej w branży utylizacji odpadów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz osiąganych rezultatów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy w dziedzinie utylizacji odpadów
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego Zespołu
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

    Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, sprawną w nawiązywaniu kontaktów handlowych i chcesz dołączyć do naszej dynamicznej firmy, Zapraszamy do przesłania CV!

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.