Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Praktyki w Dziale Kontraktów Publicznych

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: Praktyki w Dziale Kontraktów Publicznych Data publikacji: 31 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:
  • Monitorowanie rynku przetargowego,
  • Wyszukiwanie aktualnych ogłoszeń przetargowych,
  • Korespondencja w bieżących postępowaniach,
  • Aktualizacja statusów przetargowych,
  • Weryfikacja warunków umownych,
  • Aktualizacja kompletności dokumentacji przetargowej,
  • Uzupełnianie bazy danych.

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie,
  • Umiejętność analizy danych,
  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo - warunek konieczny.

Zapraszamy studentów kierunków Prawo, Ekonomia, Administracja lub pokrewnych do zgłaszania się na praktykę studencką do biura głównego ENERIS. Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy Twoje pozytywne nastawienie i chęć do nauki!

Oferujemy

CO OFERUJEMY:
  • Zdobycie praktycznej wiedzy w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska,
  • Możliwość nauki i rozwoju,
  • Współpraca z doświadczonym zespołem i wsparcie Opiekuna przez cały okres trwania praktyk,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość kontynuacji współpracy po okresie Praktyk- chcemy, żebyś został/a z nami na dłużej!

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.