Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Project manager ds. marketingu

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: Project manager ds. marketingu Data publikacji: 14 listopada 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie i rozliczanie samodzielnych projektów marketingowych w Spółce.
  • Planowanie i wdrażanie strategii marketingowej marki niezbędnej do realizacji celów Spółki (w tym przygotowanie materiałów marketingowych B2B do kampanii online i wspierających sprzedaż oraz koordynacja i wysyłka e-mailingów i materiałów marketingowych do klientów i prospektów w ramach prowadzonych inicjatyw).
  • Bezpośrednie i kompleksowe wsparcie marketingowe działów sprzedaży.
  • Przygotowywanie bieżących prezentacji, analiz, raportów, zestawień.
  • Zarządzanie kanałami Social Media, tworzenie treści.
  • Organizacja i promocja ogólnofirmowych wydarzeń B2B we współpracy z Managerem ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR, rozumienie specyfiki funkcjonowania rynku B2B
  • Koordynacja obecności na konferencjach i targach branżowych dla powierzonych linii biznesowych (offline i online).
  • Dostarczanie przedstawicielom handlowym niezbędnych materiałów marketingowych na potrzeby wszystkich POS (zaproszenia, druki komunikacyjne, ofertowe i inne).
  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji wraz z analizą cenową.
  • Administrowanie wydatkami i rozliczanie budżetu (Webcon).
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki komunikacja, marketing, PR lub techniczne).
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, komunikacji.
  • "Lekkie pióro", kreatywność oraz umiejętność tworzenia ciekawych treści.
  • Wysokie poczucie estetyki i kreatywność.
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie.
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań i celów, świetna organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w tym Share Point.
  • Umiejętność pracy z systemami CMS.
  • Znajomość narzędzi marketingu w sieci (doświadczenie w realizacji kampanii optymalizujących SEO/SEM/SM).

Oferujemy

TO OFERUJEMY:

  • Pracę w miejscu, gdzie masz wpływ na świat i otoczenie.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z długoterminową perspektywą.
  • Dbamy o zdrowie - dla zainteresowanych karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna w MEDICOVER.
  • Przyjazną atmosferę w pracy: cenimy poczucie humoru i dobre nastawienie :).
  • Pełne wsparcie całego zespołu.
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Wczasy pod gruszą? - Też mogą być Twoje!
  • Możliwość rozwoju, awansu i szkoleń, dbamy o rozwój naszych pracowników.

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.