Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: Specjalista ds. administracji Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Skawina - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowe prowadzenie pracy biura (tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem procedur)
  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie finansowym oraz z Działem Kadr
  • Koordynacja obiegu dokumentów, faktur oraz prowadzanie rejestrów
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej, fakturowanie, udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Planowanie potrzeb oraz zabezpieczenie biura w niezbędne materiały

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - w obszarze ochrony środowiska lub w branży odpadowej (mile widziane)
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży usług B2B
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i terminowość w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia przedświąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.