Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Kierownik działu BHP i Ochrony Środowiska

Pracodawca: Grupa kapitałowa HUTA POKÓJ Numer referencyjny: Kierownik działu BHP i Ochrony Środowiska Data publikacji: 01 grudnia 2017 Lokalizacja: Ruda Śląska - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP, Zrównoważony rozwoj, CSR
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska na terenie zakładu,
  • doradztwo z zakresu przepisów oraz zasad BHP i ochrony środowiska,
  • współpraca z zespołem produkcyjnym w zakresie inicjowania, wspierania, opiniowania i wdrażania działań dotyczących podległego obszaru,
  • podnoszenie świadomości i zaangażowania wszystkich pracowników firmy w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • przeprowadzanie audytów z zakresu BHP i ochrony środowiska,
  • nadzór i modyfikacja zakładowego systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy i ochroną środowiska,
  • tworzenie raportów i analiz zespołom kierowniczym,
  • stałe promowanie kultury BHP i ochrony Środowiska wśród pracowników, firm zewnętrznych, dostawców
  • czy klientów,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy, czynników szkodliwych
  • dla zdrowia,
  • planowanie dostosowania BHP i ochrony środowiska w kontekście rozwoju firmy,
  • nadzór nad kompleksowymi projektami związanymi z poprawą BHP i ochrony środowiska.

Wymagania

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP / Inżynierii Ochrony Środowiska,
  • znajomość prawa pracy i aktualnych przepisów BHP / Ochrony Środowiska oraz znajomość obowiązujących w firmie norm ISO,
  • umiejętność pracy w zespole, inicjowanie działań w zakresie promocji poprawy bezpieczeństwa pracy
  • i ochrony środowiska,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności priorytetyzowania zadań oraz systematyczność w działaniu,
  • umiejętność dobrej współpracy w zespole.

Inne informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV na adres:
HUTA POKÓJ S.A.
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
lub na adres e-mail: aleksandra.zymla@hutapokoj.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółkę Huta Pokój S.A. i spółki Grupy Kapitałowej Huty Pokój zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za złożenie aplikacji.

Grupa kapitałowa HUTA POKÓJ

Grupa kapitałowa HUTA POKÓJ to synergia trzech biznesów:
  • wysoko przetworzonych wyrobów ze stali formowanych na zimno o zróżnicowanej geometrii przekroju poprzecznego,
  • klasycznych i specjalnych wyrobów hutniczych walcowanych na gorąco,
  • konstrukcji stalowych, także wyrafinowanych architektonicznie, z możliwością wykonania projektu i montażu, oraz pakietu usług dopełniających naszą ofertę w wymienionych obszarach.