Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Brygadzista - branża wodno-kanalizacyjna

Pracodawca: Grupa Mijalscy Numer referencyjny: - Data publikacji: 10 lipca 2018 Lokalizacja: Śliwice, pow. wrocławski - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Melioracje i urządzenia wodne

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby systematycznej, umiejącej pokierować 2-4 osobową brygadą, umiejącą dokonywać odbiorów prac, prowadzić pojazd ciężarowy i obsługiwać sprzęt specjalistyczny, wysokociśnieniowy.
Mile widziani panowie z praktyką w przedsiębiorstwach Wodno-Kanalizacyjnych ze względu na charakter wykonywanej pracy.
Od kandydata oczekujemy życzliwego stosunku do ludzi oraz dobrych umiejętności komunikacyjnych w mowie i na piśmie.

Wymagania

Wykształcenie: techniczne, średnie lub doświadczenie w podobnych pracach.

Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w pracy mile widziane umiejętności: spawanie, pojęcie o podstawach hydrauliki, pneumatyki, mechaniki.

Prawo jazdy: Kat. C - pojazdy powyżej 3,5T

Mobilność / dyspozycyjność: Możliwość dojazdu do pracy poza miastem – ok. 8 km (w gminie Długołęka Śliwice). Czas pracy od poniedziałku do piątku, weekendy zasadniczo wolne.

Miejsce pracy: Baza w gminie Długołęka i obszar działania Dolny Śląsk i woj. ościenne.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki.
  • Stabilizacja w firmie.
  • Szkolenia specjalistyczne.
  • Telefon Komórkowy.

Inne informacje

Oferty zawierające CV (życiorys zawodowy) oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy.

Grupa Mijalscy

Jesteśmy Firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży inżynierii środowiska, z szczególnym uwzględnieniem sieci i instalacji sanitarnych.

Działamy głównie na terenie południowo-zachodniej Polski, (Wrocławia i Dolnego Śląska). Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne, firmy, jak i międzynarodowe koncerny.