Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. przeciwpożarowych

Pracodawca: GRUPA NEUCA Numer referencyjny: 162355 Data publikacji: 28 czerwca 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Ryzyko: Zarządzanie bezpieczeństwem, ryzyko zawodowe

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • przeprowadzanie regularnych kontroli stanu ochrony przeciwpożarowej,
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym ubezpieczeniowych (ustosunkowanie się do wniosków pokontrolnych, kontrola wykonania zaleceń),
  • nadzór i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w spółkach Grupy Neuca,
  • opracowywanie dokumentów takich jak: opinie, procedury, instrukcje,
  • nadzór nad Instrukcjami Bezpieczeństwa Pożarowego (opracowywanie nowych, aktualizacja istniejących),
  • współpraca z obszarami firmy w zakresie ujednolicania zasad dot. ochrony przeciwpożarowej, organizowania i przeprowadzania szkoleń lub ćwiczeń np. próbnych ewakuacji, itp.

Wymagania

Dobrze odnajdziesz się w tej roli, jeśli:
  • ukończyłeś studia związane z ochroną przeciwpożarową,
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiesz efektywnie organizować swoją pracę oraz pracujesz w sposób uporządkowany i dokładny,
  • nie masz problemów z obsługą programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • sytuacje trudne/problemowe nie są Ci straszne – motywują Cię do działania i poszukiwania rozwiązań,
  • jesteś otwarty i lubisz dzielić się z innymi swoim doświadczeniem,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B (czynne).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów takich jak AutoCAD, Corel,
  • umiejętność czytania projektów architektonicznych.

Oferujemy

Dołączając do nas będziesz:
  • pracował z nami na podstawie umowy o pracę,
  • mógł zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać się zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miał dużą samodzielność w wykonywanych zadaniach,
  • miał zapewnione narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • pracował w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest ważnym elementem - mamy certyfikat Great Place to Work,
  • miał możliwość skorzystania z szerokiego pakietu benefitów pozapłacowych (kafeteria benefitowa - każda osoba indywidualnie wybiera co ją interesuje).

GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko: